مـــا
بـــرای شــمـا یک
لوگو جــاودانــه طراحی می کنیم

طراحی لوگو

رقابت در کسب و کار جهانی،نیازمند جهانی بودن است.در دنیای امروز همه ی شرکت های تولیدی،صنعتی و … به دنبال راهی برای ورود به دنیای تجارت جهانی هستند و بعضا برای موفقیت در این راه از شیوه های نوین تبلیغات استفاده می کنند.اما گام اول برای شروع داشتن برندی جهانی ،شناساندن خود در ذهن مشتریان است.مشتری با شنیدن نام محصول و یا نام شرکت شما،باید شما را به عنوان یک برند تجسم کند.

البته اشتباه نکنید! برند آرم نیست؛ فقط سیستم هویت نیست؛لوگو نیست؛برند احساس عمیق؛ دقیق؛ دوست داشتنی و باطنی شخص یا اشخاص درباره ی یک محصول، خدمت، شرکت و یا اسم فرد است. و طراحی لوگو شروعی برای دستیابی به این احساس است.در واقع لوگو تصویر ذهنی مخاطب از شماست.یک لوگو برای به یادماندنی کردن برند باید طراحی شده باشد،باید انعکاس کسب و کار شما و از همه مهمتر خلاق و نوآورانه باشد.

طراحی لوگو

چگونه انجامش می‌دهیم؟

ابزارش را داریم

– تسلط بر هنرهای تجسمی ( نقاشی، خطاطی، گرافیک، عکاسی، مجسمه سازی و…)
– تسلط بر نرم افزارهای مرتبط ( گرافیکی، تصویرسازی، سه بعدی، مدل سازی و… )
– اتاق فکر و ایده پردازی (ما شبکه ایده پردازی در سراسر جهان داریم که بصورت آنلاین جلاسات طوفان فکری برگزار میکنیم و نتایجی فوق العاده از آن میگیریم).

دانش آن را داریم

– رضا زرینی (دکترای برندینگ از دانشگاه بین المللی اورسیا گرجستان) علاوه بر تجربه، مقالات و سمینارها تخصصی از سال ۱۳۸۱ تا کنون درحال پژوهش، تحقیق و کار اجرایی برندسازی در اکوسیستم منحصر بفرد اقتصادی ایران را دارد.

معماری برند می دانیم

– فیبوناچی: ما اولین و فعلا تنها طراح برند هستیم که تسلط کامل بر استاندارد و پیاده سازی تناسب طلائی و بین المللی فیبوناچی را داریم
– رنگ شناسی : تسلط بر دانش ساختار هنری، تجاری رنگ در توسعه برند و تاثیرات لایه ای رنگ ها بر ذهن مخاطب.

تجربه اش را داریم

دوصد حرف به قدر یک کردار نیست.

۱۸ سال برند سازی در اکو سیستم فوق العاده خاص ایران این امکان را برایمان فراهم کرد تا برندینگ را فراتر از تئوری های دانشگاهی در آوریم و در بازار پیچیده ایران آن را پیاده سازی نمائیم.

بروز هستیم

بروز بودن شیرین ترین و سخت ترین کار روزانه ماست هر روز هیجان خبرها و پیشرفتهای روز دنیا را تجربه می کنیم تا ببینیم خودمان کجای این گردونه هستیم.

ضمانت کار ما چیست ؟

مشتریان ما مهمترین و با ارزش ترین دارائی های ما محسوب می شوند میزان رضایت مندی مشتریان هر کسب و کار را از تداوم همکاری آنها می توان فهمید.
در ژاهو معمولا اینگونه بوده که بعد از اولین همکاری دوستی مان با مشتری آغاز میشود. ۹۵% مشتریانی ما بعد از تحویل اولین پروژه همچنان تمایل بیشتری برای ادامه همکاری با ما پیدا میکنند.

پیشرفت کار منوط به رضایت مشتری است.
در صورت عدم رضایت از روند کار
هزینه ای پرداخت نمی کنید.

مشاوره رایــگان تلفن: (۱۲۵ ۴۴۰ ۴۰ – ۰۲۱)

مراحل طراحی برند

فرم درخواست لوگو و انتخاب نام

مشتریان ما