بهترین هدیه انتخاباتی
که از ستاد شما و مردم محافظت می کند
هدایای تبلیغاتی انتخاباتی کاتالوگ محصولات ثبت سفارش مشتریان ما

هدایای تبلیغاتی انتخاباتی

  • باتوجه به شرایط امروزی و همه گیر شدن بیماری کرونا چه هدیه ای مناسب انتخابات است؟
  • کدام هدیه تبلیغاتی با اهداف ما هماهنگی بیشتری دارد؟
  • هدایائی که بیشترین کاربرد را در مراسم انتخاباتی را داشته باشندکدامند؟
  • آیا بجز پخش تراکت ، بروشور،  پوستر ایده های خلاقانه تری وجود دارد ؟

با بالا گرفتن تب انتخابات و حضور پررنگ رقبا در جلب توجه مخاطبین این سوال بوجود می آید که با توجه به تغییرات اخیر اعم از اقتصادی و اجتماعی و بیماری همه گیری کرونا چطور می توان نظر مخاطب را به خود جلب کرد و حس رضایت و اعتماد بیشتری در او ایجاد نمود ؟

اثرگذاری هدایای تبلیغاتی انتخاباتی

طبق تحقیقاتی که سال 2014 انجام شد یک موسسه آمریکایی میزان اثرگذاری موارد ذیل را برروی مخاطبان از اکثر قشرها و نژادها و فرهنگهای مختلف به آزمایش گذاشت .

در این آزمایش مشاهده شده که بودجه تبلیغات تلویزیونی 103 میلیارد دلار اول و هدایای تبلیغاتی با 20 میلیارد دلار مقام آخر را داشت.

هدایای تبلیغاتی(7%)   موبایلی(9%)   چاپی(23%)   آنلاین(7%)   تلویزیونی(34%)

همانطور که می بینید درصد بودجه هدایای تبلیغاتی فقط 7% از کل بودجه ای است که در آمریکا هزینه می شود .

این موسسه در گام بعدی میزان اثرگذاری هریک را مورد آزمایش قرارداد که نتیجه بسیار جالبی بدست آمد.

میزان اثرگذاری هدایای تبلیغاتی

درکمال تعجب مشاهده شد که میزان اثرگذاری هدایای تبلیغاتی 89% است و در مقابل میزان تاثیر تبلیغات تلویزیونی 61% هست.اگر بخواهیم این نرخ Recall (بازگشت) بین تبلیغ این رسانه ها بررسی کنیم نرخ تبلیغات هدایای تبلیغاتی 90% است و در تلویزیون 39% است.این تحقیق به این معنی است که اگر به 10 نفر هدیه تبلیغاتی بدهید 9 نفرشان شما را همیشه به یاد خواهند داشت. با توجه به اینکه بازار تبلیغات در ایام انتخابات بازار بسیار شلوغ و کوتاه مدت خواهد بود هدیه تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین گزینه های خواهد بود. خوب حالا ببینیم کدام هدیه تبلیغاتی بازدهی بیشتری دارد؟ و در شرایط کرونائی امروز می تواند اهرم تبلیغاتی خوبی باشد. تجربه نشان داده هدایای تبلیغاتی کاربردی، خلاقانه و متناسب با شرایط روز درصد رضایت بیشتری در مخاطب ایجاد میکند هدیه ای که بتواند ماه ها یا سالها در خدمت مخاطب ما باشد. یکی از بهترین چیزهایی که امروز می توان به مخاطبان هدیه داد وسایلی یا تجهیزاتی است که از آنها در برابر بیماری واگیردار امروز محافظت نماید، مانند ماسک، اسپری های ضدعفونی کننده و…

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید این تجهیزات نمودند که شرکت کلین هولدر یکی از تخصصی ترین شرکت هایی است که به این مورد پرداخته است و محصولات جذاب، خلاقانه و کاربردی را جهت محافظت و آسان سازی استفاده از پرو تکل های بهداشتی طراحی و تولید نموده است و آنرا ثبت و تجاری سازی نموده است. این شرکت قصد دارد با ارائه محصولات خود به صورت هدیه تبلیغاتی هزینه عموم جامعه را برای خرید این اقلام به صفر برساند تا افراد جامعه هرچه بیشتر و آسانتر پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و ازخطر ابتلا مصون  باشد. از آنجاکه این ابزار ها در معرض دیده همگان قراردارند می تواند راه کار تبلیغاتی فوق العاده موثری برای شرکتها و سازمانهائی باشد که انرا به عنوان هدیه تبلیغاتی با لوگو خود اهدا می کنند.

5 ویژگی یک هدیه انتخاباتی خاص

بهترین هدیه انتخاباتی که از ستاد شما و مردم محافظت می کند

برای دانستن 5 ویژگی یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده ویدئو را تماشا کنید.

محصولات ما

اسپری همراه clean bag

با هدیه این محصول مخاطب شما همواره احساس ایمنی بیشتری می کند مخصوصا اگر خانم باشد، این اسپری با طراحی زیبا و خاص خود به راحتی روی کیف یا لباس نصب می شود تا برای ضدعفونی دستهای آلوده مجبور نباشیم آنها را وارد کیف یا جیب خود کنیم. ارزش واقعی این ابزار کاربردی هنگام خرید یا مکانهای عمومی شلوغ مشخص خواهد شد . وقتی که به راحتی و پاکیزگی تمام دستهای آلوده را ضدعفونی کنید. این هدیه تبلیغاتی از جنس چرم است و نسبت به نمونه های مشابه کیفیت بالاتری دارد و از لحاظ هزینه در تیراژ های بالابسیار به صرفه است.

 

سفارش

گیره نگهدارنده ماسک

تقریبا همه افراد که از ماسک استفاده می کنند و با مشکل فشار کش ماسک و درد و سوزش پشت گوش مواجه شده اند.

در حالی که گیره های ماسک متعدد در بازار موجود می باشد این شرکت گیره قفل شونده جالبی را طراحی نموده است که مشکلات دیگر گیره ها را ندارد ، بسیار سبک است ، افتادن در کارش نیست، استفاده از ماسک را در زمان خوردن یا نوشیدن بسیار آسان می نماید .

این محصول با قیمت بسیار بسیار اندک وارد بازار شد تا افراد بیشتری بتوانند از آن بهره ببرند تا افراد بیشتری از ماسک استفاده کنند.

سفارش

کیف ماسک:

یکی از چالشهایی که این روزها اکثر افرادی که خارج منزل با آن درگیر هستند نداشتن جایگاه مشخصی برای نگهداری موقت از ماسک می باشد.

این شرکت یک کیف ساده و ارزان تولید نموده است که این مشکل را به سادگی و زیبائی برطرف می نماید. و آنرا به عنوان یک هدیه تبلیغاتی وارد بازار نموده است که قابلیت چاپ تمام رنگی را دارد .

 

 

 

سفارش

ماسک دیپلماتیک:

همانطور که میدانید نوع ماسک شما نمادی از شخصیت شماست افرادی که ماسکهای زیبا ، شکیل و استانداردی برصورت دارند ناخوداگاه جذابتر و با وقارتر به نظر می رسند شرکت کلین هولدر با طراحی قالبی خاص به عنوان قالب دیپلماتیک اقدام به عرضه نوعی ماسک رسمی نموده که بسیار مورد استقبال بیزینسمن ها، شرکتها  و سازمانهای بین المللی واقع شده است .

برخلاف بقیه محصولات این شرکت قیمت ماسک نسبتاً بالاست ولی کیفیت درخوری دارد و قابل شستشو می باشد بدین صورت که حداقل 3 ماه قابل شستشو و استفاده مجدد می باشد.

سفارش

سازمانهایی که محصولات ما را به عنوان هدایا تبلیغاتی انتخاب کرده اند

محصولات ما قابلیت تولید با رنگ و لوگوی سازمانی شما در تیراژ های مختلف را دارد.

هدایای تبلیغاتی انتخاباتی

کافیست فرم را پرکنید و یا

با ما تماس بگیرید.

021-40440126

همراه: 09301126050

همین حالا هدایای تبلیغاتی اختصاصی خود را سفارش دهید

5 ویژگی

یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده

... بیشتر بخوانید

گواهینامه ها و اعتبارات رسمی