آیا می دانستید تا سال 2018 ویدیوهای آنلاین در رتبه اول کمپین های تبلیغاتی موثر در تمام جهان قرار می گیرند ؟

پس از پیدایش شبکه های اجتماعی نقش ویدیو مارکتینگ بسیار بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است به طوری که نتایج تحقیقات و نظر سنجی ها نشان می دهد که اثر ویدیومارکتینگ روی مخاطب تا 50 برابر بیشتر از متن و تبلیغات تک فریم است .

اینکه ویدیو به صورت حرفه ای تولید شود بسیار مهم است ، زیرا همان طور که یک ویدیوی خوب باعث افزایش مشتریان می شود، یک ویدیو ضعیف منجربه پراکنده شده مشتریان خواهد شد . از آنجا که مزیت مهم ویدیومارکتینگ نسبت به سایر انواع تبلیغات خراب نشدنی و پایان ناپذیر بودن آن است یک کمپین ویدیومارکتینگ خوب و مناسب توانایی این را دارد که به سرعت تبدیل به سنگ بنای کسب و کاری موفق شود .

تبلیغات ، هنری است که ظرافت می خواهد و به طور دایم در حال تغییر است و به فرمول در نمی آید. موجودی است که با ایده های تازه زندگی می یابد و با تقلید می میرد . اندیشه ای است که یک روز بسیار تأثیر گذار است و روز دیگر هیچ اثری ندارد .

سوزاندن 100 میلیون تومن پول چقدر طول می کشد ؟

آتش زدن و سوزاندن یک اسکناس هزار تومانی حدود 5 ثانیه طول می کشد ، 100 میلیون تومان 100.000عدد اسکناس هزار تومانی می شود که 500.000 ثانیه طول می کشد تا سوزانده شود که این معادل 8333 دقیقه معادل 138 ساعت است . به جای اینکه حدود 6 شبانه روز زمان برای سوزاندن 100 میلیون تومان صرف کنیم کافی است به یک آژانس تبلیغاتی ناکارآمد سفارش ساخت یک تیزر تبلیغاتی بدهیم تا 100 میلیون تومان را کمتر از یک دقیقه برایمان بسوزاند !!!

تیزر تبلیغاتی تن ماهی 66

از آنجا که تیزر تبلیغاتی تن ماهی 66 بسیار در رسانه ملی و شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت ، می توان این تبلیغات خلاقانه را که منجربه بالا رفتن آمار فروش برای تن ماهی 66 شد را یک پروژه موفق برای این شرکت دانست .

از جمله دشوارترین کارها تنظیم یک سناریو خلاقانه و نو برای تبلیغ محصول تن ماهی می باشد که در مورد این پروژه با برگزاری ساعت ها جلسه ی طوفان فکری توسط تیم ایده پردازی خلاق ژاهو به یک سناریو جذاب دست یافته شد . ما حصل این تیزر تبلیغاتی برای مجموعه تن ماهی 66 نه تنها افزایش آمار فروش بود بلکه درخواست نمایندگی از شهرستان های مختلف پس از پخش این تیزر تا 300% افزایش یافت . از آنجا که این تیزر از المان های خلاق بسیاری تشکیل شده است سنجش میزان ارتباط با مخاطب ؛ امار خیره کننده ی 425 % افزایش برقراری ارتباط از طرف مخاطب را نتیجه داد .